بازیگران مشهور ایرانی با همسران خارجی

ارسال برای دوستان تان

بازیگران مشهور ایرانی با همسران خارجی

نمایون – نمایی متفاوت از بازیگران مشهور ایرانی با همسران خارجی

بازیگران مشهور ایرانی با همسران خارجی

 بالاخره فاطمه معتمدآریا از هیئت مدیره خانه سینما استعفا داد! 

بازیگران مشهور ایرانی با همسران خارجی

سلبریتی ها همواره یکی از مورد توجه ترین اقشار در جامعه هستند و زندگی شخصی آنها زیر ذره بین مخاطبان و هوادارانشان قرار دارد. ازدواج ، بچه دار شدن و هر مساله ای درباره زندگی شخصی این چهره های مشهور برای هوادارانشان جالب است.

 

شاید برای خیلی از مردم جالب باشد که بدانند کدام هنرمندان و بازیگران ایرانی همسر خارجی دارند؟ اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید حتما تا پایان این مطلب همراه ما باشید. ما شما را با همسر خارجی بازیگران ایرانی آشنا میکنیم.

این هنرمندان و بازیگران ایرانی همسران خارجی دارند

 

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

ساعد سهیلی یکی دیگر از بازیگران ایرانی است که همسر خارجی دارد . همسر خارجی ساعد سهیلی ، گلوریا هاردی است که چهره آرام و مهربان او باعث محبوبیتش در بین مردم شده است.

ساعد سهیلی فرزند سعید سهیلی کارگردان مشهور است که در فیلم های زیادی جلوی دوربین رفته است. این هنرمند جوان شهریور ماه ۹۳ با گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در سریال کیمیا که تابعیتی ایرانی و فرانسوی دارد ازدواج کرد.

احمد نجفی

احمد نجفی و همسرش

احمد نجفی یکی از پیشکسوت ترین بازیگران ایرانی است که همسر خارجی دارد. دریا همسر اوکراینی _روسی احمد نجفی است که حدود ۲۳ سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد.

همسر احمد نجفی در جریان تصویربرداری فیلم کارآگاه علوی مترجم او بود و این آشنایی در نهایت به ازدواج ختم شد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های مریم ، دانیال و شایان است.

 

یوسف تیموری

یوسف تیموری و همسرش

یکی دیگر از بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارد یوسف تیموری است. یوسف تیموری بازیگر معروف سریال زیر آسمان شهر همسری تایلندی دارد و دلیل جالبی برای ازدواج با یک همسر خارجی را در گفتگوهایش عنوان کرده است.

یوسف تیموری که ازدواج با دختر ایرانی به دلیل ذهنیتی که نسبت به او دارند را امری دشوار میدانست با یک دختر تایلندی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری به نام آرمین است.

 

 

♡ فروشگاه فایل نمایون

مدیر انتشارات

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخاستن نه دستی از برون بلکه همتی از درون لازم است . . . .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 9 =